Doświadczenie w zawodzie trenera zdobywał prowadząc zajęcia grupowe z treningu CrossFit, mobility oraz przy treningach personalnych w jednym z największych klubów sportowych w Europie.

Prowadził wiele szkoleń w całej Polsce związanych z tematyką CrossFit. Od ponad 2 lat regularnie organizuje warsztaty dla trenerów, poświęcone w całości sekcji mobility oraz treningowi medycznemu.

Posiada również swój kanał w serwisie YouTube, na którym omawia zagadnienia w tematyce mobility, sportów siłowych i nie tylko.

Umiejętności treningowe
  • Sed Molestie augue 91 %
  • Praesent Id Metus Massa 90 %

Poznaj innych trenerów

Pozostali trenerzy zaangażowani w klub UKS Włókiennik Łódź

„Interesuję się treningiem wojskowym i od lat eksperymentowałem, poszukując idealnego, wszechstronnie rozwijającego sportu. Po drodze była wspinaczka sportowa, pływanie, biegi przełajowe, z przeszkodami, górskie oraz trening siłowy. W końcu w 2012 r. znalazłem - CrossFit! Swoją wiedzę i doświadczenie staram się wykorzystywać podczas programowania treningów”.
Od dziecka uprawiam sport. Zawsze na wysokim poziomie. Trenowałem judo 13 lat, później zacząłem przygodę z CrossFitem. Zajmuję się tym od 3 lat. Jestem także czynnym zawodnikiem. Ulubione zajęcia? Crossfit Kids!”.
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Sportem zajmuje się od 6. roku życia. Przez 6 lat zawodniczka Akrobatyki Sportowej oraz przez 6 lat zawodniczka Judo. Od 3 lat zawodniczka CrossFit w kategorii Elite, biorąca udział w zawodach krajowych i międzynarodowych. Od ponad dwóch lat trener CrossFit Level 1 ze specjalizacją CrossFit Gimnastics. Doświadczenie w prowadzeniu zajęć zdobywała także za granicą, głównie w Portugalii.