Doświadczenie w zawodzie trenera zdobywał prowadząc zajęcia grupowe z treningu CrossFit, mobility oraz przy treningach personalnych w jednym z największych klubów sportowych w Europie.

Prowadził wiele szkoleń w całej Polsce związanych z tematyką CrossFit. Od ponad 2 lat regularnie organizuje warsztaty dla trenerów, poświęcone w całości sekcji mobility oraz treningowi medycznemu.

Posiada również swój kanał w serwisie YouTube, na którym omawia zagadnienia w tematyce mobility, sportów siłowych i nie tylko.

Umiejętności treningowe
  • Sed Molestie augue 91 %
  • Praesent Id Metus Massa 90 %

Poznaj innych trenerów

Pozostali trenerzy zaangażowani w klub UKS Włókiennik Łódź

Od listopada 2014 zakochany w CrossFicie. Trener CrossFit Level 1, fan wszelakiej aktywności fizycznej od Bike Trialu przez biegi z przeszkodami gimnastykę po kalistenikę. Uwielbia wszechstronny rozwój i stawianie sobie nowych celów. Nie jada pieczywa, ale gdyby to robił to "po bułki" chodziłby na rękach. Muscle up’y potrafi robić… bez rąk! Uwielbia gotować, jeść, trenować i spać!
„Interesuję się treningiem wojskowym i od lat eksperymentowałem, poszukując idealnego, wszechstronnie rozwijającego sportu. Po drodze była wspinaczka sportowa, pływanie, biegi przełajowe, z przeszkodami, górskie oraz trening siłowy. W końcu w 2012 r. znalazłem - CrossFit! Swoją wiedzę i doświadczenie staram się wykorzystywać podczas programowania treningów”.
Od dziecka uprawiam sport. Zawsze na wysokim poziomie. Trenowałem judo 13 lat, później zacząłem przygodę z CrossFitem. Zajmuję się tym od 3 lat. Jestem także czynnym zawodnikiem. Ulubione zajęcia? Crossfit Kids!”.