:
:

„Interesuję się treningiem wojskowym i od lat eksperymentowałem, poszukując idealnego, wszechstronnie rozwijającego sportu.

Po drodze była wspinaczka sportowa, pływanie, biegi przełajowe, z przeszkodami, górskie oraz trening siłowy. W końcu w 2012 r. znalazłem – CrossFit!

Swoją wiedzę i doświadczenie staram się wykorzystywać podczas programowania treningów”.

Umiejętności treningowe
  • Sed Molestie augue 91 %
  • Praesent Id Metus Massa 90 %
  • Nulla At Nulla 90 %

Poznaj innych trenerów

Pozostali trenerzy zaangażowani w klub UKS Włókiennik Łódź

Od listopada 2014 zakochany w CrossFicie. Trener CrossFit Level 1, fan wszelakiej aktywności fizycznej od Bike Trialu przez biegi z przeszkodami gimnastykę po kalistenikę. Uwielbia wszechstronny rozwój i stawianie sobie nowych celów. Nie jada pieczywa, ale gdyby to robił to "po bułki" chodziłby na rękach. Muscle up’y potrafi robić… bez rąk! Uwielbia gotować, jeść, trenować i spać!
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Sportem zajmuje się od 6. roku życia. Przez 6 lat zawodniczka Akrobatyki Sportowej oraz przez 6 lat zawodniczka Judo. Od 3 lat zawodniczka CrossFit w kategorii Elite, biorąca udział w zawodach krajowych i międzynarodowych. Od ponad dwóch lat trener CrossFit Level 1 ze specjalizacją CrossFit Gimnastics. Doświadczenie w prowadzeniu zajęć zdobywała także za granicą, głównie w Portugalii.
    Doświadczenie w zawodzie trenera zdobywał prowadząc zajęcia grupowe z treningu CrossFit, mobility oraz przy treningach personalnych w jednym z największych klubów sportowych w Europie. Prowadził wiele szkoleń w całej Polsce związanych z tematyką CrossFit. Od ponad 2 lat regularnie organizuje warsztaty dla trenerów, poświęcone w całości sekcji mobility oraz treningowi medycznemu. Posiada również swój kanał w serwisie YouTube, na którym omawia zagadnienia w tematyce mobility, sportów siłowych i nie tylko.