bg-about-us

Dlaczego Crossfit Psie Pole?

CrossFit Psie Pole to nowe miejsce na mapie Wrocławia. Powstało, aby w przystępny i skuteczny sposób propagować aktywny, zdrowy tryb życia – w ramach CrossFitu, ćwiczeń siłowych i w strefie fitness. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia najlepszych instruktorów, nauczycieli i mistrzów.
Mamy bardzo dobre relacje z autorytetami CrossFit w Polsce i chcemy się stać znaczącym ośrodkiem szkoleniowym. Nasze zaplecze techniczne i przestrzeń, którą dysponujemy, dają nam niemal nieograniczone możliwości.

Nowy sprzęt

Nasze sale treningowe są wyposażone w nowy sprzęt najwyższej jakości. Systematycznie dokupujemy nowe urządzenia i przyrządy.

Lokalizacja

Szczególnie łatwo do nas dojechać z północno-wschodniej części Wrocławia oraz ze śródmieścia. Przed klubem znajduje się parking na kilkadziesiąt samochodów.

Doświadczenie

Nasi instruktorzy to zgrany zespół doświadczonych pasjonatów. Są zaangażowani w swoją pracę, która jest doceniana przez uczestników zajęć i środowisko.

Image background
Loading...
Trener CrossFit
Witam, nazywam się Marek Szych i jestem trenerem Cross Fit w tym klubie. Zapraszam Was do osiągania maksimum tego czego nawet nie jesteście świadomi że potraficie zrobić. Zróbmy to razem.
Marek Szych
Trener CrossFit
CrossFitt trener
Szukasz kogoś kto zmotywuje Cię do intensywnej pracy? Chces zbić zbędne kilogramy a może brakuje Ci energii albo stres wyciska z Ciebie całą siłę? Zapraszam do Cross Fitt. Nazywam się Tomasz Tomiał i pomogę Ci postawić i osiągnąć cele twoich marzeń.
Tomasz Tomiała
CrossFitt trener
Cross Fit instruktor
Witam, nazywam się Adrianna Lipska, prowadzę zajęcia z Crossfitu zapraszam w szczególności Panie ale także Panów których znudziły zajęcia na siłowni.
Adrianna Lipska
Cross Fit instruktor
Marek SzychTrener CrossFitTomasz TomiałaCrossFitt trenerAdrianna LipskaCross Fit instruktor